Aktualności

Najnowsze informacje z rynku nieruchomości

Budowa Osiedla Panorama w Bochni

  • panorama_4
  • panorama_5
  • panorama_6
  • panorama_7
  • panorama_8

Osiedle „Panorama” w Bochni to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z harmonijnego połączenia położenia – malownicza, cicha okolica – z zapleczem handlowo-usługowym w postaci kompleksu Murowianka, w skład którego wchodzą: przedszkole, apteka, gabinety lekarskie i stomatologiczne, supermarket, restauracja z zapleczem konferencyjnym, usługi fryzjerskie, pralnicze, bankowe itp.

Budynek składa się z 48 komfortowych mieszkań, w tym 6 apartamentów z ogródkami oraz 13 – toma garażami. Mieszkania o standardzie apartamentu, o powierzchni 26, 46, 51 i 59 m², mieszczą się w sześciokondygnacyjnym budynku o trzech klatkach schodowych z nowoczesnymi windami przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony z balustradami (połączenie szkła i stali nierdzewnej), indywidualne media, etażowe ogrzewanie (woda, prąd, gaz), instalacje pod klimatyzacje, hybrydową wentylację, video-domofon, specjalną instalację dla okapów kuchennych, okablowanie Internet i TV oraz wysoki standard wykończeń (wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, granitowe klatki schodowe).

Obiekt jest ogrodzony i monitorowany. Na terenie obiektu znajdują się: plac zabaw oraz zieleńce do wyłącznego użytku mieszkańców domu. W bezpośrednim otoczeniu jest 100 miejsc parkingowych. Położenie na osi północ – południe gwarantuje doskonałe naświetlenie z widokiem na tereny zielone i panoramę miasta.

Obiekt sąsiaduje z parkiem, w którym znajduje się XVI – to wieczna kapliczka i słynne źródełko wody mineralnej, z którego zasobów korzystają liczni mieszkańcy Bochni jak i okolicznych miejscowości. Odległość od Centrum Bochni to 1500 m, od autostrady A4 4 km, a do krakowskiego Kazimierza można dojechać w 30 minut.

Bardzo ważnym elementem jest możliwość dowolnej aranżacji i kompleksowego wykończenia mieszkań, a także łączenie lokali, zarówno w poziomie jak i w pionie. Planowany termin oddania do użytkowania to IV kwartał 2014 r.

www.cober.info.pl