Krakowskie Biuro Nieruchomości

Rzetelny, solidny i wiarygodny partner w interesach

O nas


FI-Consult Group świadczy profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w zarządzaniu i obrocie nieruchomościami. Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług, opartych na rzetelnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

Nasza firma jest blisko klientów i ich potrzeb. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem partnerów biznesowych.

Szanowni Pastwo, jeśli jesteście zrezygnowani i zmęczeni współpracą z dużymi biurami nieruchomości, a chcielibyście doświadczyć indywidualnego podejścia i skuteczności w działaniu to jesteśmy gotowi do pomocy.

  • Oferujemy 100% naszego zaangażowania w sprzedaż
  • Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie
  • Dostarczamy raporty i analizy sprzedaży
  • Zapewniamy pełną obsługę prawną
  • Gwarantujemy pełne wsparcie przy zdobyciu kredytu hipotecznego

Służymy Państwu kompleksową pomocą w sprzedaży, kupnie i wynajmie najbardziej atrakcyjnych ofert z rynku nieruchomości. Bogata oferta naszej firmy obejmuje mieszkania, domy, nieruchomości biurowe i handlowe, grunty, działki, nieruchomości przemysłowe oraz centra magazynowe na sprzedaż i do wynajęcia. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i deweloperzy. FI-Consult Group to sprawnie funkcjonujący zespół specjalistów działających w różnych sektorach rynku nieruchomości. Doświadczenie, wiedza i zaangażowanie pracowników tworzą prawdziwy kapitał naszej firmy. Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania. My dbamy o naszych klientów.

www.fi-group.pl